DWERGAUTOCLUB BELGIË IS EEN VERENIGING VOOR HET BEWAREN, HET RESTAUREREN EN HET AANMOEDIGEN TOT AANKOOP VAN ALLE MERKEN VAN DWERGAUTO'S.

WE BEOGEN HET VERSTREKKEN VAN INFORMATIE AAN ONZE LEDEN OMTRENT TECHNIEK, LITERATUUR EN AANSCHAF VAN WISSELSTUKKEN, EN OOK HET IN DE PUBLIEKE BELANGSTELLING BRENGEN VAN DE DWERGAUTO DOOR RONDRITTEN.

 

Jonny Smith bezoekt een ongelooflijke privécollectie auto's in Londen vol met de zeldzaamste custom- en bubble-auto's.

Jonny Smith bezoekt een ongelooflijke privécollectie auto's in Londen vol met de zeldzaamste custom- en bubble-auto's. Met privé bedoelen we dat het zich in de kelder van een flatgebouw bevindt en alleen wordt gezien door de eigenaar (en seriële automobilia-verzamelaar Gary Hillman). Van zijn ex-Jay Kay Ferrari FF en Cadillac Eldorado convertible daily drivers uit 1959 tot zijn honderden vintage trapauto's, Gary Hillman's Car Cave is als geen ander.

Verbazingwekkend om te bedenken dat voetgangers in een bescheiden straat in Zuid-Londen langs enkele van 's werelds beroemdste custom show-auto's lopen, gebouwd door niemand minder dan George Barris. Barris was de schepper van talloze wilde gebruiken in de jaren vijftig tot tachtig, waaronder de Batmobile en de General Lee. Gary bezat 12 speciale eenmalige Barris's, maar heeft er nu 4; Alvin's Acorn, The Sidewinder, Sand Draggin en Pool Hustler.

Tussen deze stoffige custom legendes staan ​​rijen bubbelauto's uit de jaren 50. Gary verzamelt niet alleen BMW, Messerschmitt, Trojan, Heinkel en vele andere eigenzinnige microcars, maar hij is ook gedeeltelijk eigenaar van het Peel Engineering-bedrijf dat 's werelds kleinste auto herfabriceert - de Peel P50.

En als je motorstuntrijders waardeert, bezit Gary een van Eddie Kidd's fietsen en Evel Knievels oude Messerschmitt TR200 bubbelauto's. Vreemd maar waar.

 

DWERGAUTOCLUB BELGIË IS EEN VERENIGING VOOR HET BEWAREN, HET RESTAUREREN EN HET AANMOEDIGEN TOT AANKOOP VAN ALLE MERKEN VAN DWERGAUTO'S.

WE BEOGEN HET VERSTREKKEN VAN INFORMATIE AAN ONZE LEDEN OMTRENT TECHNIEK, LITERATUUR EN AANSCHAF VAN WISSELSTUKKEN, EN OOK HET IN DE PUBLIEKE BELANGSTELLING BRENGEN VAN DE DWERGAUTO DOOR RONDRITTEN.